Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Moje znamení

2. března 2008 v 22:41 |  HNĚDÝ
Rozbor mého znamení...... XD

Podstata: tvoření
(no, tak to by šlo.... jestli je to myšleno tak, že ráda tvořim XD)
Vládce: Slunce
("Slunce je pán, pán, převeliký pán" ..... "Sluníčko, sluníčko" ..... "svítí si to slunce dál a víc" ...... "máš už malý plamen" ...... jo, to sou moje sluníčka XD)
Dny týdne: úterý, čtvrtek, neděle
(no.... úterý... nechápu.... čtvrtek... to vůbec, to máme tělák.... a neděle? ta by šla....)
Živočichové: kočka, tygr, rys, slon, páv
(Kočka, tygr určo..... rys ujde.... slona nechápu.... a páv je taky dobrej XD)
Rostliny: růže, slunečnice, arnika, pivoňka, oliva, hloh, citrus
(růže pěkná.... slunečnice mi chutná.... arnika... to neznam XD ..... pivoňka.... pivo? ee XD.... oliva... fůj!..... hloh.... hm, to říkaj reklamě a já jim rozuměla hroch XD..... citrus.... no... no.... jak kdy...)
Kameny: Ametyst, granát, diamant, rubín, topaz, olivín
(A křišťál je jako kde? XD..... ametyst pěknej.... granát.... bum XD.... diamant..... moc drahej XD....... rubín... pěknej..... topaz... ten znam, ale asi sem ho neviděla XD...... olivín..... olivy nejim ....XD)
Kov: zlato
(Stříbro je hezčí XD)
Barvy: zlatá, hnědá
(no tak to vůbec.... XD jako zlatá ujde.... hnědá... no nevim proč XD to spíš černá a růžová XD)
Čísla: 1, 3, 4, 9, 47, 81, 91
(no, tak v tom se nevyznam... XD)
Silná stránka: hrdost
(tse.. já a hrfá? XD na co proboha XD)
Slabá stránka: urážlivost
(no.... XD .... trochu ... XD)
Charakter: cholericko-flegmatický
(jo, jasný.... cholericko-flegmatickej melancholik... to sedí XD)
Sympatická znamení: Lev, Váhy, Střelec, Býk
(to jako, že ty lidi se mi líbí? že sou mi sympatický? Lev? no... asík jo, když mam postavy skoro samý lvyXD ...... Váhy? no Ivíšek..... Střelec? nevim.. neznam... asi.... Býk? těch znam.... např. máma XD)
Neutrální znamení: Blíženci, Rak, Panna, Kozoroh, Ryby
(jako neutrální jak? XD jakože poho? XD Blíženci.... děda.... Rak... Harant..... Panna.... děda.... Kozoroh... babi, Lilíšek.... Ryby? ani nevim XD)
Pozor na: Štír, Vodnář, Býk
(jo! tak to je hustý... Štír... babi... na tu si musim dávat pozor XD Vodnář.... no.... coment.... a proč je ten býk i tady i tam? XD)


Tito lidé jsou plní tvůrčí síly. (jj... drobet...) Bývají pravými vůdci, (vůbeeecccc) kterým se zdá být všechno hračkou. (jak co...)Vymýšlejí velkolepé plány (jak kdy..) a všechno dělají naplno. (ha ha) Kladou si obvykle vysoké cíle. (někdy až moc XD) Milují bohatství a vše, co s tím souvisí. (no... kdo by nechtěl XD) Mezi jejich přednosti patří dobrý rozum, (ehm...) spolehlivá paměť (to chci vidět) a velkorysost. (bohužel...) Neradi se ale učí. (JO!!!!) Často si myslí, že toho nemají zapotřebí. (XD někdy...) Jsou otevřenými, dobrými kritiky. ( no... upřímnost nade vše...XD) A to i sami k sobě. (no... sebe nejvíc XD) Tak jako na ostatní, i na sebe klade velké nároky. (eh... XD) Dokáží uznat svou chybu, (jj) ale dělají to velmi neradi. (nemůžu za to, že sem na všechno levá XD) Bývají sebevědomí (no to vůbec XD) a ctižádostiví. (jak kdy...) Mají rádi svobodu, (jj) spojují si ji často s majetkem. (e?) Mají pocit, že čím více peněz mají, tím jsou svobodnější. (hihi) Mohou si tak sice dovolit více věcí, stávají se ale jejich otroky. (no, jak kdy... XD) Jsou pak příliš zaslepeni svým majetkem, než aby si užívali plně života. (jakym majetkem? XD) Tato touha po materiálním zajištění je žene k velkým pracovním výkonů. (neřekla bych, že ňák moc pracuju... XD) Zaujímají často vysoké, vedoucí pozice. (já? kdy?) Mají smysl pro spravedlnost a nesnáší křivdu. (no, trochu...) Dokáží se vždy postavit za slabší. (ehm... to bych ten slabší nesměla bejt já XD) Svou panovačností umí lidem ublížit. (jo, taky sem si všimla... ) Pokud byla chyba na jejich straně, snaží se ze všech sil tuto chybu odstranit. (hm...) Spojují vytrvalost a cílevědomost s rychlým rozhodováním. (coooo????) Bývají proto velmi úspěšní. (jako kde?????) V manželství bývají dominantními partnery. (manžestí? XD tak to ještě nevim, no XD) Milují se rádi a vášnivě. (noo XD tak to bych vynechala XD) Mají rádi pohodlí a lichotky. (nic proti.. XD) Není proto těžké je svést. (ehm... kdo by mě sváděl? XD) Líbí se jim všechno okázalé a "načančané". (ale nesmí to bejt přečančaný XD) Nesmí se nutit, aby se toho všeho museli vzdát. (čeho? XD) Potřebují podporu svého partnera. (poku ňákýho mají XD) Pak jsou schopni se za něj bít kdekoli a kdykoli. (to by to museli umět XD) Lvi jsou náchylní k chorobám srdce, páteře a také k revmatismu. (óóóó) Jinak bývají celkem odolní. (XD)


Tyto ženy chtějí být středem pozornosti. (no tak to vůbeeecc) Chovají se zcela přirozeně a majestátně v jakékoli situaci. (no, to bych ráda... XD) Nenechají se tak lehce vyvést z míry. (jak kdy...) Jsou dva druhy těchto žen. (a já sem ten třetí! XD) Jedny milují večírky a okázalosti, druhé přírodu, velké činy a výkony. (dyt to říkam XD) Všechny však potřebují obdiv. (no... jak od koho teda...) Na veřejnosti se projevují z té lepší stránky: jsou usměvavé a vlídné. (fakt? ještě sem si nevšimla.. XD) Bývají však velmi opatrné. (velmi, velmi, velmi moc XD) Ve svém povolání je žena Lev energická a aktivní. (nemam povolání XD a na praxi sem líná XD) Má nadání vést a řídit lidi. (nadání jo, ale mínusový XD) Svou pozici si snaží udržet a její kolegové to s ní někdy nemají lehké. (co s kolegama? XD) Mohla by být novinářkou, (no jasný... leda že bych je sestavovala a tiskla XD ale psát tam něco... XD) fotografkou (to už je lepší XD) nebo také poradkyní (jasně... budu radit... já tak umim radit.... XD) ve velké firmě. (jasný... ještě k tomu ve firmě... a dokonce velké... hmmmmmmmmm XD) O děti se stará pečlivě, (když spí ... XD) má však sklon jednat s nimi jako s dospělými. (ó XD) Vede je k samostatnosti a všestrannosti. (eh?) Chce aby bylo jedinečné, jako ona. (jasně, já sem jedinečná XD) V sexu je dominantní milenkou. (jo tak milenka, jo? XD) Ráda se mazlí, ale nepohrdne něčím novým a zakázaným. (ehm...) Musíte ji hýčkat a lichotit jí. (óóó)

No..... tak někdy mi příde, že asi vůbec nejsem lev XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama