Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

8) Nástrahy... posledního volna

21. září 2008 v 14:22 | Život anime


Večer.... a máme ohníčeeek.... táboráčeeek.... a chlastačkaaa... Každej má v ruce nějakou flašku a minerálka v ní nebude....

"Nejradši mám, když nikam nepospíchám, a jenom přemýšlím, nad obsahem láhve..." zarecituje Sasuke.
"Um..." začne Itachi, který právě odložil láhev od úst, takže musel počkat, až polkne. "Mě se zdá..." "Že je to hra?" skočí mu do toho Sasori.
"Ne... že je to trošku jinak..." vrhne zaračený pohled na Sasukeho.
Sasuke se zatváří jako andílek. "No a?.... Takhle to znělo líp.." napije se a opře se o Naruta.
"Ták a co bude dál?" začne mluvit nesmyslně Itachi.
"Je ve hvězdách." odpoví mu Sasori.
"Di s tim Robinsonem někam! Hele.. to je písnička o Sasorim, co?" bleskne najednou Itachimu.
Deidara se napučí. "Cože? Sasori a Robinson? Podle mě je tam něco o Pátku."
"Ten byl včera, to sem netahej.... Ale o Sasorim... zdrhnutý loutce z Písečný... ne o tadytom...." upřesní Itachi a kývne hlavou k Sasorimu, aby byly ostatní v obraze.... i když jsou spíš pod obraz...em?
"Louce?" zamyslí se Sasori.
Sasukemu blikne a zazubí se. "Na louce zelený, pasou se jeleni...." a přikyvuje při tom.
Itachimu naběhnou žíly u oka. "Přestaň.... Komolit písničky!!"Midori leží na nemocniční posteli a sleduje strop.
"Bezva.... nejdřív mě uspí, pak unesou, pak jedu na nějakej kemp 5 kilometrů od Konohy, od který jsme předtim byli jenom kousek.... Pak mi daj misi... jít do Konohy.... V lese na mě hodí shuriken, kterej je náhodou napušěněj jedem.... Odevzdam obálku, ve který bylo asi jenom to, že mi maj dát úkol. Pein by nic takovýho nevymyslel.... A teď budu pracovat na Narutovi...." na chvíli se zamyslí a pocítí menší zbarvení tváří a mravenčení. "Je to postavený na hlavu...." rozhodne nakonec a avře oči.
"Dei...! Dneska jdu spát první! Tak se někam ukliď!"
"Proč nemůžu jít s tebou?"
"Mluvíš ze spaní!" Deidara se kousne do rtu a malinko zčervená. "A já nepotřebuju pohádky na dobrou noc..... o Juanovi a Margitě!"

Někdo se dobývá do stanu k Narutovi. Vypadá to, že se netrefí do dveří.
"Sasuke?" zkusí Naruto. Do stanu nakoukne hlava.
"Jsem to já!" ohlásí se Sasuke a na důkaz zvedne flašku s chlastem. Pořád má ještě červený tváře z alkoholu.
Naruto si povzdechne a flašku mu jednoduše vytrhne z ruky. Nebyl by to Sasuke, kdyby se pro ní se slovy "Héj!" nepokusil natáhnout a vzít si jí zpátky. Jenže Naruto to věděl, tak uhnul a Sasuke se mu zabořil hlavou do klína. Naruto zrudnul, ale ještě nevěděl, co se Sasuke chystá udělat.
"Hele... co to tady je?" zvědavě šťouchá na... ehm... poklopec.... a snaží se přijít na to, jestli je to kámen nebo cihla... nebo rovnou celej dům, viď, ty pako?
Naruto zrudne ještě víc s citoslovcem "híííík" bo jak se to píše..... takový to h s čárkou.... a málem si ukousne vnitřek spodního rtu.... ale uvědomil si, že Sasuke je v opilosti ještě blbější, než blondýna, tak se rozhodne, že se ho musí okamžitě zbavit....
"Vypadni!" odstrčí ho tak, že hlavou vypadne ze stanu. Pak se napije z toho, co vzal Sasukemu a barva jeho obličeje se změní na zelenou.... opačný proces zrání rajčete..... ze zralého se stává nezralé..... okamžite jde prskat ven. A to že skoro poprská Sasukeho mu nevadí.
"Fuj! Co to je? Je to příšerně sladký! ...... Nechutný!" Sasuke ho ale ani nevnímá, natož aby odpověděl.... trošku usnul.... Naruto si teda rozhodne přečíst etiketu.... Až teď zjistí, že tam vlastně žádná neni. Zahodí to teda a zatáhne Sasukeho do stanu.
Deidara opatrně nakoukne do stanu, jestli už Sasori ráčil usnout, aby se taky vyspal. Už přemýšlel, že si ustele v lese. Ale když se centimetr po centimetru dostával do stanu, aniž by ho něco nevyhodilo, řekl si, že už asi může jít spát. Sundal si triko, který si zřejmě v průběhu dne oblékl a hodil ho někam do rohu stanu... nemyslete si ale, že ten stan je bůh ví jak velkej.... normální stan, prosím....
Vleze si do spacáku a otočí se na osobu otočenou zády k němu. A prohlíží jeho záda tak dlouho, dokud se sasori neotočí. Nejdřív se trochu lekne, jestli se náhodou neprobudil, ale jak zjistí, že spí dál, tak si ho taky dál v klidu... i když moc v klidu ne.... prohlíží. Nejdřív obličej... nevim jak se všechny ty části jmenujou, tak to vypisovat nebudu.... potom je krk, pak tělo a pak spacák.... Cože? Moc rychlý? Tak si to přečtěte pomalejš.... Já sem ráda, že sem napsala aspoň tohle... zatim....
Sluneční paprsky prosvítají do nemocničního pokoje, kde nelítostně probouzí modrovlasou dívku. Vydá ze sebe protestující zaskučení a otočí se na druhý bok.
"Jsi vzhůru?" zabrání jí v pokračování ve spánku Tsunade.
"Teď už jo...." zamumlá rozespale a promne si oči. Nejdřív jedno, potom druhý, protože má jenom jednu plně funkční ruku. Už se s ní dá hýbat, ale ne tak moc, aby jí namáhala kvůli každý pí-prkotině.
"Tak ukaž..." čapne jí za ruku a začne jí promačkávat. Midori se neubrání syknutí z leku a mírnému nadskočení. Pak už nic.
"Vypadá to dobře.... zítra už můžeš jít pracovat..." okomentuje Tsunade její zdravotní stav a přejde ke stolu.
"CO?!" zděsí se Midori. Tsunade nějak rychle mění názory.
"Už zas?" zamračí se Tsunade.Sasuke se protahuje. Ani si nevšimne, že tím odstrčil Naruta a dá mu pěstí, ale to je fuk...

Deidara a Itachi už se zase rvou ve vodě. Navzájem se potápí, honí... a tim nemyslim nic perverzního!..... hází na sebe trávu.... řasy a tak.... no paka.....

"Kdo tak chrápal?!" rozkřikne se Hidan.
"To ti chrápe na maják." odpoví mu Zetsu, který šel zrovna kolem.

Sasori se vysoukal ze stanu, střelil pohledem k vodě a pak zamířil na úplně opačnou stranu do lesa.

Pein se snažil přijít na to, jak složit stan. Prohlížel si ho ze všech stran, ale ne a ne na to přijít. Přišel Tobi, kopnul do jedný z tyčí a stan byl dole.

Naruto vylejzá ze stanu s tutlaným smíchem. Opatrně zatáhne za tyč a stan sletí. Pod ním sezačne cosi hýbat a vykřikovat. Ale Naruto je tak zabraný do svýho smíchu, že si toho nevšimne. To cosi je Sasuke, kdo to nepochopil...
Tsunade podává Midori sklenici s vodou. Ještě než se z toho stačí napít, hodí dovnitř nějaký rozpustný prášek. Jako jsou ty vitamínový a tak.... šumivý tablety do pití.... tak to bude něco podobnýho....
Voda pomalu začíná měnit barvu na průhlednou žlutou.
"Vypij to celý." upozorní jí Tsunade, než za sebou zavře dveře.
"Co? Celý?" prohlídne si plnou sklenici. Nadechne se a začne pít. Po chvíli začne mít pocit, že se pozvrací, ale vypije to do poslední kapky. Pocit na zvracení jí zůstal pořád. Snaží se ovývat nějakym notesem a zhluboka dýchat. Po chvíli to přejde a vejde Tsunade.
"Něco jsem si tu zapomněla." konstatuje a vytrhne jí notes z ruky.
"Pokud bys chtěla zvracet, tak záchod je vedle." podotkne těsně před odchodem.
"Balíme! Neflákáme se!" chodí Pešek... ehm pardon.... Pein okolo, tleská do rytmu a popohání ostatní, aby balili. "Hidane, co to je? Zahoď to!" nakopne ho do zadku a jde dál.
"Co vy dva tady? Nemáte co na práci? Nějakou vám můžu dát..." zařve do vody na Deidaru a Itachiho. Nečeká až vylezou a jde dál. "Kakuzu, to nemusíš zašívat!" okřikne osobu, která zkoumá díru ve stanu. "Rozpáraný to nemůžu prodat!" zařve na něj, ale Pein už je dávno jinde.V autobuse ještě přepočítává lidi. "Jedenáct, dvanáct. Výborně." skončí a sedne si.
"Dvanáct? Jeden chybí, ne?" zamyslí se Naruto potichu a přiloží si prst k bradě.
"Ty seš fakt blond, nebo to na mě hraješ?" pozeptá se Sasuke pro jistotu. "Ta už je přece dávno v Konoze, proč by se sem vracela?" vysvětlí mu to, aby se vyhnul dalším nechápavým pohledům a pitomým otázkám.Dorazili jsme domů v celé své kráse, síle i počtu. Vrátili jsme se do reality a zjistili, že po volném víkendu, třídenním, který tak často nebývá, zase následuje velmi vyčerpávající pracovní Pondělí. Fakt nevim proč jsem napsala velký písmeno. Ale to až zítra. Teď máme ještě zbytek neděle, tak by jsme si jí měli pořádně užít.... učením scénáře na zítřek....

"Náš milý, nejmilovanější Kishimoto...." začne Itachi svůj proslov. ".... už jsem vám říkal, jak moc ho miluju?" doplní při pohledu na haldu nových scénářů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama