Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Jeden den slávy

20. září 2008 v 21:59

Jeden den slávy

Konoze vládla noc. Tmavé ulice osvětlovaly jen hvězdy a pár pouličních lamp, které ještě svítily. Většina jich byla rozbitá a jenom poblikávaly, dokud nezhasly úplně. Jak obyčejná noc. Černá osoba ve stínu stála u okna. To je trapnej slovosled. A pozorovala spícího blonďáčka. Udělala krok dopředu. Tím ovšem kopla do flašky, která se odrazila o postel a udělala zvuk, který Naruta probudil. Ten okamžitě vyletěl. "Mimozemšťani!!!" odhodil ze sebe deku a přikryl tím Sasukeho, který se nějak ocitl na zemi. "Napadli nás!!" začal řvát Naruto z okna a nakláněl se tak moc, že z něho vypadl a rozplácl ze na zemi.
Ráno se okolo něj tvořil hlouček lidí a debatovali mezi sebou. Sasuke se probudil a nic neviděl. "Bože! Já oslepnul!" rychle se posadil a spadla z něj deka. Zamrkal a oddechl si. Postavil se.... a začal dezorientovaně skákat okolo a rozhlížel se. "Kde to sem?" Všiml si okna, tak z něj vyskočil. Byl rád, že se nějak dostane ven. Ale jakmile se podíval dolů a spatřil, že padá do hloučku lidí a civí na něj holky, začal okamžitě ječet, máchat rukama nohama, jakoby si myslel, že vyletí zpátky. Chytl se nejbližšího možného okeního parapetu a sedl si na něj. Pohlédl dolů na dívky, které nastavovaly náruč a cpaly se dopředu. Sasuke se Křečovitě držel takový tý roury, jak z ní odtéká voda ze střechy.
Naruta probudil nadměrný hluk, který byl okolo něj. S výkřikem "Mimozemšťani!" vyskočil a utíkal pryč.
Sasuke už se držel i nohama a přímo visel na tý rouže a snažil se po ní vyšplhat až na střechu. Ale co se nestalo. Roura se zlomila a Sasuke i s rourou padal rouvnou k zemi. Všechna holky se rozeběhly k tomu místu a táhly před sebou trampolínu. Kupodivu se na ní odrazil a letěl až někam do vesmíru. Krásně si tam pluje, zkouší nejrůznější polohy, dokud nenaazí do nějaké družice, která ho postrčí zpátky na Zem.
Jakmile ho spatří holky, ihned začnou ječet a rozeběhnou se s trampolínou tam, kam padá. Naruto se zastaví. "Mimozemšťani padají z nebe!" a v tu chvíli na něj spadne Sasuke. "Sasuke?" zamrká Naruto nevěřícně. "Viděl si toho mimozemšťana?" "Cože?" "Teď tady letěl kolem" "To jsem byl já." Naruto zamrká. "ÁÁÁÁÁ!!! Pomóóóc!!!" vyskočí do vzduchu a prchá. "Sasuke je mimozemšťan!"
V tom tam přiběhnou holky s trampolínou. Postaví se okolo ní a zírají na oblohu s očekáváním, kdy Sasuke přiletí. Že sedí vedle na zemi si nevšimnou, takže mu dají šanci, že se může vytratit.
Za chvíli přiletí malý meteorítek a propálí trampolínu a vybuchne. Všechny holky zčernají, vlasy se jim naježí a jediný čistý zůstanou jejich vyvalený oči.
Po celé konoze se rozvěšují plakáty Sasukeho, coby mimozemšťana......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naruko Naruko | E-mail | Web | 11. ledna 2009 v 20:41 | Reagovat

To bylo skvělý!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama