Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Opět sen, který by snem být neměl

27. října 2011 v 11:18 |  BÍLÝ
ano, slyšíte správně... EunHae opět v mém snu...


Ehm, Hyuk tam byl blonďatej... znamená to, že už jsem si zvykla? xD
NE! Na to si nikdy nezvyknu xD

Bylo to asi takhle... byli jsme se třídou domluvený, že půjdeme do restaurace. Tak třída se skládala z mixu mých bývalých spolužáků ze základky i ze střední, Kapucářů a některých Super Junior. A pamatuju si, že jsme s Hyukem a Kibumem dobíhali xD (já a běhat! HAHAHA!!) No a Kibum už jako se od nás odpojil a běžel ještě dál. (???) No a Hyuk "Kibum je tu se mnou..." a já mu do toho skočila "Ne! Já jsem tu s tebou. Nebo ty se mnou." (což tento rozhovor vůbec nechápu a nechápu ho ještě dál...) a pak... "To by sis musel představit, že jsem Donghae." a Hyuk byl najednou z druhý strany xD (předtím byl napravo a teď nalevo) "Proč bych si jako měl představovat, že jsi Donghae?" (sama toto nechápu, takže...) "No... víš jak, ne?" (jo, jsem holt inteligent xD)
Došli jsme do tý restaurace, kde už skoro všichni seděli. Sedli jsme si k nějakýmu stolu a já jsem hledala Donghaeho. Pak si k nám sedli ještě nějaký dvě holky. Okamžitě nám přinesli jídlo, aniž bychom si něco objednávali xD Nosila to nějaká ženská, co byla menší než já xD (přemýšlím, jestli jsem v tom snu nebyla zvětšená, protože Hyukovi jsem byla někam k ramenům) No ale... přinesla mi nějakou placku. Bylo to myslím vajíčko, šunka, cosi dalšího, nějaká zelenina, všechno smíchaný dohromady a zapečený xD Netuším, co to bylo, ale bylo to takový měkoučký a v tom snu to chutnalo dobře (hmmmm.... jde to vůbec? xD) Samozřejmě to bylo s hranolkama.
Jedla jsem, Hyuk stál opřenej o zeď a psal zprávu. Ty dvě holky už u stolu neseděly. Já jsem přestala jíst a hypnotizovala jsem, kam si dává ten telefon. Nejdřív si ho dal do kalhot, pak ho vyndal a strčil do bundy. No a já si říkala... "Musí mu vypadnout, musím si ho všimnout, musím ho sebrat a přečíst si, co psal Donghaemu..." (no, nějak mě nenapadlo, že bych to ani nemusela rozluštit xD)
Nějak se ukázalo, že ta restaurace je uprostřed obchoďáku xD Zkrátka mezi regálama jsou zidle a stoly... Nejdřív byl okolo nějakej závěs, ale nějak spadnul, či co xD No a pak jsem se otočila a tam byly regály s mléčnýma výrobkama xD A tam si Dongha dole něco prohlížel. Předtím. Protože teď si prohlížel Hyuka. Ale pořád seděl dole. A Hyuk byl zase o něco opřenej xD No a povídali si a já je zkoumala xD Měli na očích sluneční brýle (??? xD) Ach, EunHae *__* tak kouzelný... a já jsem za nic nedostala do zorného pole oba najednou... takže jsem to střídala... Hae, Hyuk, jídlo, Hae, Hyuk, jídlo... Hyuk se každou chvíli otáčel na mě, když zjistil, že je pozoruju a vždycky mu spadl úsměv xD
No pak se tam objevila ta obsluhovatelka. Nejspíš šla domů. Oba dva stáli a ona stála mezi nima. A brečela. Já jsem tam šla, jakože co se děje... No a na její světle růžový mikině jsem si všimla bílýho nápisu. Byl anglicky xD Nevím, co tam přesně bylo, ale pamatuju si něco o gayích, že nejsou dobrý, nebo tak nějak. Zbytek si nepamatuju. Asi proto, že jsem toho víc vidět nechtěla. Začala jsem na ní křičet. Docela dost krutě sprostě. No nebudu to tady opakovat, ale na krávu ani nemyslete... to je slabota... xD No ona potom milostivě odkráčela... no spíš hystericky utekla xD Kluci potom ke mě přišli a obejmuli mě xD Tak jako chvíli jsem se nechala objímat, ale pak jsem se odpojila a nechala je se objímat samotný.
A dál netuším, co se dělo xD

K!K!NK@^^ se loučí a přeje vám krásné prázdniny xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama