Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Jednoduchý návod

3. listopadu 2011 v 13:36 |  NÁVODY
Jestliže jste ještě nenašli svůj styl, tohle by vám mohlo pomoct...


Nejdřív se ujistěte, že máte vše potřebné:
- zapnutý monitor (poznáte to tak, že není celý černý)
- klávesnici (nejlépe s většinou původních tlačítek a fungující)
- minimálně jedno oko, kterým vidíte (poznáte to tak, že vidíte)
- minimálně jeden prst, se kterým dokážete psát (nebo cokoliv podobného)

To je myslím všechno... pokud máte víc očí a prstů, tím lépe...

A teď k samotnému postupu... připomínám, že pokud již máte svůj styl, který je smysluplný a není to jedno slovo, tak se podle tohoto řídit nemusíte... ale neříkám, že si to tam nemůžete doplnit. A vy ostatní, kteří ze začátku použijete tuto šablonu, nemusíte se bát připsat něco navíc. A ješě poslední věc... toto se týká mé osoby... co mě konkrétně stačí... nevím jak je to u ostatních, ale pokud to použijete, nic byste neměli zkazit :) A teď už hurá do práce!

Jak napsat komentář snadno a rychle

V první řadě by váš komentář měl mít alespoň jednu, dvě věty, které nějak dávají smysl. A je jedno, jestli tím okomentujete každý odstavec nebo celý článek. Pokud jste v tomhle zběhlí a rádi pitváte, dám vám jeden tip, co jsem se naučila... jelikož jsem velice sklerotická a než bych článek dočetla, tak bych polovinu zapomněla, píšu si komentář průběžně... když narazím na nějakou zajímavou věc, hodím reaci do wordu a čtu dál... zvláště při opravdu dlouhých článcích... a tímto vlastně máte vytvořený komentář připravený k odeslání... ještě nějakou závěrečnoou frázi a je to... toto je můj styl, který každý (na koho nejsem naštvaná a komentáře jim nepíšu) zaznamenal...

Ale chápu, že ne každý je toho ze začátku schopen... a tím neříkám, že jste neschopní xD Protože vy třeba jen tiše čekáte, až z vás nějaký ten váš styl vypadne... ale tím, že si komentář píšete do hlavy tomu nijak nepomůžete. Takže... kdo je začátečník nebo extrémní nešika v psaní komentářů, nechť začne používat tuto šablonu... byť upravenou...

Jak jsem již řekla. Komentář by měl obsahovat minimálně dvě věty... říkala jsem jednu, ale je to blbost xD... měl by dávat smysl a autor by měl pochopit, co mu tím chcete říct. Což mé komentáře se asi většinou pochopit nedají xD Takže jinak... chtěla bych pochopit, co mi naznačujete.
To znamená, že bych chtěla větět, co se vám líbí a co nelíbí... a měl by obsahovat obojí...

Příklad...
Líbí se mi, že umíš za větou napsat tečku, za ní mezeru a pak velký písmeno na začátku další věty.
(pokud nenajdete nic, co by se vám líbilo, tak tam prostě musíte něco vyštrachat) Případně vyjmenovat nějaké pasáže (dvě maximálně tři) a něco hezkého k nim napsat... čím vás zaujali.

Nelíbí se mi, že používáš slova, která neexistují (a vyjmenovat nějaká)
(těžko říct, jestli by se vám podařílo nenajít něco, co se vám nelíbí... prostě něco vyštrachejte, vypitvejte, cokoliv...) Případně vyjmenovat nějaké pasáže (dvě maximálně tři) a něco nehezkého k nim napsat... čím vás zaujali... (třeba opíšete větu nebo část věty a připíšete tam, že to nedává sysl)

(a jestliže jste kouzelníci, tak to do té jedné věty možná i nacpete xD)

No a nějaký závěr, co si mám nechat, co vylepšit, co odstranit... nechápu lidi, kteří se spokojí s komentářem typu "jůůůůůů"- *a hele* - kušuj!

Jak jste si asi všimli, mluvila jsem především o komentářích k povídkám... ano, správně, bíží se to... proto jsem si řekla, že vám napíšu tenhle návod, abyste mohli trénovat, abyste se pak už tolik nebáli... i když nemáte čeho... nevím, čeho byste se mohli bát... leda že byste na mě byli naštvaní a to taky nevím proč... nepamatuji si, že bych vám někdy něco udělala, zlýho... ale i to se sluší říct... já si taky snažím dávat pozor na to, aby ti, na které jsem naštvaná o tom věděli... takže jestli jsem to propásla, tak mi to prosím připomeňte...

A teď už opravdu nevidím důvod, aby tu nebyl jediný komentář... pokud vy nějaký důvod vidíte, napište do komentářů...
Tak snad jsem vám pomohla... nepodceňujte se... každý pokus se počítá... čím víc pokusů, tím budete lepší a lepší... :)

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama