Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Ach, to hubnutí

2. ledna 2012 v 17:59 |  ZELENÝ
Tak nějak nevím, co si mám myslet, připadám si trochu jako blázen...Já zírám... protáčím oči, nadávám, divím se, nechápu, ... když vidím (čtu) holky, co píšou, jak strašně moc si přejou zhubnout a pak vidím, že mají 170(+)cm a 50-60kg... a připadám si jako dement, když jsem názoru... NEMĚLY BY SPÍŠ CHTÍT PŘIBRAT?

To mi připomnělo, jak se mi udělalo zle, když jsem poprvý viděla váhy DBSK, SuJu a dalších... takový mrakodrapy a většina z nich lehčí než já... TO ŽE BYCH JAKO MĚLA UNÝST???? (no, jsem někde slyšela, že byste měli unýst minimálně svojí váhu... tak jako nevím, no xDD)

Děsíte mě, lidi xD Já mám 160 i s botama a +-65kg, teď se mi to hodně hejbe xD Ale... že bych chtěla zhubnout? Neblázněte... připadám si jako blázen, když jsem spokojená, když se nepřehoupnu přes 70kg... xDD

Samozřejmě, že teď už se nebudu moct cpát tak, jako dřív, protože ty léky na štítnou žlázu zabírají a to bych pak asi dopadla hodně špatně xDD Já nechci zhubnout... stačí mi se držet pod sedmdesátkou... pod šedesát mi přijde dost málo, když se tak podívám... I když kdo ví, kolik váží ty moje kejty xDD bych se možná divila xD na ty bych se možná mohla trochu zaměřit, trošku zpevnit, a něco se svalama, aby byly použitelný xD a když se mi do léta povede udělat něco s břichem, budu ráda, když ne, nevadí xD A když tím něco shodím, dojím to zlobit se nebudu. Ale záměrně hubnout fakt nechci. (No uvidím, co mi v pátek naváží za krásu po Vánocích, jestli nezměním názor xDD)

Pokud nejste tlustí, tak nehubněte xD
*no ne, asi*
K!K!NK@^^
*a Kevin*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama