Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

A čím pojedeme dneska?

10. března 2012 v 12:57 |  FIALOVÝ
Řeknu vám, že někdy je vážně umění si vybrat. Zvlášť, když máte s sebou děti, které používají tyto věty: "Už jede mašinka!" "Ale ona vystoupila z vlaku!" "A kdy už pojede trambaj?" všechny ve spojení s tramvají. A s autobusem... "My pojedeme autobusákem?" Na trolejbus ještě nic nevymyslely, asi proto, že i já jim říkám autobus. A zvláštní je to, že častěji jezdím právě trolejbusem.


Ale nemyslete si, že je to vždycky snadný. Mám takovou zásadu, že NIKDY nedobíhám tramvaje. Prostě nikdy. Ale existují výjimky. Jako například, že Lenina pospíchala na vlak. Takže když jsme se nacpaly do přeplněné tramvaje (druhá zásada - nikdy se necpu do přeplněné tramvaje), čekaly jsme, kdy budeme moci odjet. A najednou se mě Lenina zeptala: "Hele, neměli bysme pustit toho?" Já se otočila a tam stál řidič xD No bez něj asi neodjedeme xD

Zmiňovala jsem se tu o přeplněných tramvajích? Mluvím i o autobusech (i trolejbusech). Jediný moment, kdy mi až tak nevadí je, když sedím tak, že bych se jen těžko procpala pustit někoho sednout. Ovšem jedině tehdy, když jedu až na konečnou. Opravdu mě nebaví procpávat se skrz frontu ve dveřích. A proto, když jedu třeba jen dvě zastávky, zůstávám stát u dveří. Jen ať se procpávají jiní.

A taky... když jedu s někým, neposlouchám písničky. A když jsem o prázdninách jela s Káťou, myslím že vyzvednout děti, tak přes uličku seděla jedna holka a ze sluchátek jí to šlo dost slyšet. A já na Káťu: "To jsem zvědavá, jestli to mám taky takhle slyšet. Hlavně když mi tam hrajou Šmoulové nebo Furby a Shelby, to musí bejt úžasný... no ono vlastně všechno..."
No a zrovna včera, když jsem jela do školy, jsem se musela šoupat k oknu, protože nastupovalo spoustu lidí. No a mě hraje jedno sluchátko, takže to prostě musím mít naplno. (A to je nejúžasnější, když jedna písnička není vůbec slyšet, a další vám málem protrhne bubínek. Budu si muset srovna hlasitost, až je dostanu do Notyho... mi tam nechtějí xD) No a zrovna to pravý hraje. Takže to, vedle kterýho seděla ta ženská, co si přisedala. No a já jsem měla co dělat, abych se nesmála, když jsem si představila, že by to mohla slyšet... nejdřív "Go, go, Santa!" pak "Svítí si to sluce dál a víc!" potom "Čau, moje jméno je Alf!" éééééé... nejhubaloznější xD

Ale abych jenom nekritizovala... víte, co na MHD miluju? Když jsou prázdný a jsme tam sami xD Protože se vám potom nemůže stát, že pojedete do Tesca, budete poslouchat písničky (nahlas, ne ve sluchátkách) a babka o dvě řady před vámi se na váš bude vražedně otáčet, přitom chlap vedle vás neřekne ani slovo.
No chvíli se na nás tak otáčela a když zjistila, že Lenina ten mobil opravdu nevypne, řekla jí: "Kdybys aspoň nebyla tak rozteklá." No my jsme málem vybouchly smíchy. A Lenina tak jenom mezi námi: "Kdybys aspoň nebyla tak rozcuchaná."

A ovšem ta nejlepší věc... můžete se tam i zasmát. Když babky nadávají na mladý kluky, aby si sedli rovně a oni jim odpoví: "Vám to vadí, jak sedim? Tak já se svlíknu, když vám to vadí!"... nebo když vašemu 'dítěti' podáváte lístek, ono se pro něj natáhne a hodí tlamu o zem... nebo když při čekání děti tancujou po zastávce a málem naráží do všech lidí... nebo když jedete s někým, komu jste koupili lístek a on už mu skoro vyprší, a ptáte se ho, kolik tam má vteřin a on vám odpoví "šest" a s vámi se začnou smát i další lidi... a prostě cokoliv xD Je toho dost, ale nepamatuju si to všechno... jednou jsme třeba jeli s nějakým smradlavým dědou, kterej prej "smrděl chcankama" a pak jsme s ním jeli i zpátky xD No ale to už naštěstí seděl na druhým konci.

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iris Iris | Web | 10. března 2012 v 13:52 | Reagovat

tak s tím řidičem to bylo naprosto úžasný, opravdu jsem se od srdce zasmála :D  :D

2 kiki-chan kiki-chan | Web | 13. března 2012 v 17:39 | Reagovat

[1]: xD naštěstí on se taky smál... a spoustu lidí okolo taky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama