Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Mé vzteklé já

15. března 2012 v 13:20 |  BÍLÝ
Tak po dlouhé době další sen. A po dlouhé době jsem byla opravdu vzteklá, i když jenom ve snu. Kdo mě zná, tak ví, že se skutečně dokážu takhle chovat i ve skutečnosti xD


Takže... zase si nepamatuju, jak se k tomu dostalo, ale Sujuni tu nejspíš měli nějaký vystoupení. No a pak šli s nějakou ženskou do nějaký místnosti a já jsem tam šla taky. Ta místnost byla počítačová učebna. Když jsem tam vlezla, tak všechny počítače už byli zabraný, tak jsem si sedla na zem a opřela se o dveře. Vlastně tou dobou už jsem byla naštvaná, ale nevím proč. O to víc, když v celý místnosti byl kravál. Pak jsem zjistila, že tam byli jenom čtyři členové, zbytek byly nějaký holky (o důvod víc k nasranosti). Byli tam Kyuhyun, Sungmin, Eunhyuk a Shindong (Hyukkie, kdepak máš Haeho? Určitě byl pod stolem). Teď prosím... u okna byl JEDEN VELKEJ REPRÁK (xDD) a z něj vycházely všechny zvuky. Já jsem se nasraně zvedla, šla jsem k tomu repráku, třískla jsem do knoflíku na vypínání a byl klid. Všichni na mě koukali jako na debila a já si v klidu zase šla sednout na zem. Najednou holky zmizely a zůstali tam jenom SuJu a ta ženská, co prej byla Martina, ale vůbec tak nevypadala. Ta na mě koukala, asi čekala, že odejdu xD No a já jsem se musela bránit... "Já tady musim bejt, když tu neni leader!" Myslela jsem Leninu. A Hyuk se ozval... "No ale měl tu bejt." Myslel Teuka (nejspíš).

Pak se to nějak uklidnilo a každej se věnoval svý práci. Kyuhyun hrál nějakou střílečku. Jsem si tam stoupla za něj a koukala na to. Sungmin se náhle objevil vedle něj (hm, předtím byl s Hyukem u repráku, to jsem asi zapomněla zmínit xD). No a já si zase ačala hrát na trapku. Mě nasralo, že si ho vůbec nevšímá. No tak jsem mu před obrazovku postavila flašku s pítím. Mám pocit, že jsem do něj i strčila, cejtila jsem jeho chlupy na rukách. Ale jako jenom se šoupnul, aby viděl, a v klidu hrál dál. Hyuk vykřikoval něco o 'něčem zeleným'.

Náhle jsem se ocitla u stolu, u kterého seděli všichni, jenom Kyuhyun pořád hrál a Sungmin se po něm otáčel. No a 'Martina' na mě, že bych se měla uklidnit, že jsem prej její následovník. A já na to... "No jo, ale když já chtěla bejt začátečník." (LOL, jako... nechápu svoje výrazy xD) Pak se tam začalo mluvit o tom, že jsem rok 92, takže mi je 20. Na to jsem řekla, že až v červenci. A ozvalo se "Týýýýýjo!" xDDD Ale fakt nevím, kdo to vypustil. Pak se mi tam chtěli začít omlouvat, což jsem vůbec nepochopila, protože jsem se spíš měla omlouvat já... a na to se Kyuhyun otočil. (asi něco jako... tyvole vona se bude vomlouvat, jo? xDD Ne, fakt nevím, proč se otáčel xD) No a 'Martina'... "No alespoň tu zmrzlinu si mu mohla koupit." (nevím komu) A Hyuk na ní... "Že to bylo zelený? Ale moc studený to teda nebylo." (takže nejspíš jemu?)

Pak mi začal vypadávat signál a probudila jsem se xD
Jako... vyložila jsem si z toho akorát KyuMin, Kyu hrál střílečku, Hyuk měl zelenou zmrzlinu (teplou xD)... zbytek je na vás, já fakt netuším xD

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama