Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Že by projekt?

23. března 2012 v 12:10 |  ORANŽOVÝ
Nejdříve bych chtěla poprosit každého, kdo si tento článek přečte- ne... KAŽDÉHO, KDO NA TENTO ČLÁNEK KLIKNE, ať dole něco napíše. Nejlépe teda k tématu. (Nebo alespoň to, že je tu omylem a už sem nikdy nevleze xD) Ať jste tu záměrně, nebo omylem... Poprvý, nebo naposled... je to jedno, ale prostě něco kvákněte. Nebo mekněte... bůkněte, békněte, hafněte... to je fuk, nevím, co jste za zvířata, ale všichni ryby nejste... KDO TO NEUDĚLÁ, NECHŤ HO KEVIN SEŽERE xD Jestli zase uvidím víc přečtení, než komentářů, tak si ho nepřejte... A teď už jdeme naa článek.


Začalo to tím, že mě opět napadla scénka, která se mi nikam nehodí. A napadlo mě jí sem hodit. Pochopte, byla noc, takže se mi nechtělo se zvedat a budit Notyho, tak jsem si řekla, že to udělám ráno. Jenže pak mě ještě napadlo, jestli bych z toho nemohla udělat projekt... Já vymyslím scénku a vy na ní napíšete povídku... Pak bylo ráno a mě to přešlo xDD Pak byla zase noc a znovu mě to napadlo... a teď je poledne a já píšu tenhle článek. Zajímá mě váš názor na to a zda byste se zapojili. Proto chci komentáře i od těch, kteří sem už nikdy nevlezou, rozumíme si? Mám toiž pocit, že těch omylných kliknutí je tu víc než dost.

Jak by to tedy probíhalo?

Jak jsem již řekla. Já vymyslím scénku a zveřejním jí v novém článku. Nebylo by to nijak pravidelně, třeba by to byla jen tahle jediná, co já vím, ale třeba by jich bylo víc... Kdo bude mít zájem napsat povídku s danou scénkou mi potom do (moderovaných) komentářů vyplní 'dotazník', který bude také v článku. A z nich potom já *se mnou* vyberu vítěze. Přesně nevím, jak dlouho to bude trvat, jestli týden, dva... měsíc, dva... rok, dva... eeee, to snad ne xD Také podle toho, jaký bude zájem. Vítězný komentář uveřejním a napíšu nový článek s oznámením.

Co tím získáte vy?

No vítěz získá možnost (povinnost?) napsat povídku na danou scénku a k ní můj komentář. Ostatní získají tu možnost jindy. No nezní to lákavě??? xDD Také se může stát, že vítězů bude více, ale to ještě nevím.

Takže... názory, dotazy, kvákání, hafání, mňoukání, chrochtání, COKOLIV! Ano? Děkuji.

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama