Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Kousek po kousku

3. dubna 2012 v 2:01 |  Novinky
Lidi zlatý, mám pro vás nějaké zprávy. Napište mi za to něco hezkýho, děkuji :) *hahaha, už to vidím*


Začneme tím, co vás moc zajímat nebude.

Mám takový zvláštní pocit, že mi probral zub a rozhodl se zase o kousek popolézt ven. Netuším, co ho to popadlo. Cožpak neviděl svoje kolegy, budoucí? Chudák malej, jít mezi třicet zubů, ve kterých je asi padesát plomb... no nic. Pant mě sice zatím nebolí, ale zato mi to dost začíná vadit při kousání. A ten můj debilní jazyk tam taky furt musí lézt. No uvidíme, jak se chlapec rozhodne. Bejt jím, tak ještě chvilku zůstanu v pelíšku, protože jinak se co nevidět dostane do péče paní zubařky a mě zas budou brát křeče z otevřené pusy kvůli další nepotřebné osmičce.

No ale kromě zubu se mi také postupně klubou scénky do povídky, která už by si zasloužila nějaký název. Ovšem takové, které zrovna teď nepotřebuju. Samozřejmě později se budou hodit, ale teď vůbec netuším, kam si to všechno zapisovat. A také bych ráda dokončila aktuální díl. Jak tak na to koukám, věštím slzy do dílu 10. Spustí se všeobecně známá alergie na smutek. Česky řečeno, bude se tam brečet. Ale asi opravdu jen v povídce, jelikož netuším, jestli umím psát smutně.

Dalším problémem je, že se mi do toho pletou, a to dost krutě, scénky do imaginárního scénáře na ještě imaginárnější seriál. Nejen, že se mi tam do toho motají, ale stává se, že si vzpomenu na scénku, ale nevím, kam patří. Já vůbec netuším, proč mě pořád napadají. Tenhle seriál se bude točit za předpokladu, že mimozemšťani umí přeinstalovat mozky. Si vemte, co všechno by se muselo zařídit... instalace češtiny, instalace imaginárního scénáře (duplikace toho v mém mozku), samozřejmě by s ním museli souhlasit, takže by bylo třeba odstranit položky, které by v tom mohly bránit, samozřejmě pak vysypat koš (ve kterém by se mohlo najít pár hetero kravin), protože z koše jde snadno obnovit a my žádné odpadky obnovovat nechceme, ... éééé bylo by toho dost... a možná by se tam našla i rolička pro vás. Ne toaleťáku. To by byla rulička, ne? Hmmm... máte někdo číslo na E.T.ho?

A budeme pokračovat tím, co by vás možná mohlo zajímat.
................
................
Aha, takže nic takového na skladě nemáme.

Takže zakončíme tím, co totálně MUSÍTE vědět.
................
................
Hm, taky nic.

Tak já se s vámi tedy rozloučím. Jen ještě jednu poslední věc. Zaslechla jsem, že prý letos lítá drak. Takže je na vás, jestli na něj nasednete, nebo se necháte spálit. Doporučuji vám si dráčka ochočit, jsou přece tak nádherný... a další poletí až za dvanáct let, tak to neprošvihněte. No já doufám, že jste pochopili, jak jsem to myslela.

K!K!NK@^^


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama