Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Zase kulatiny

31. července 2012 v 22:50
PRÁVĚ TEĎ... jsem si myslela, že budu pařit, že bude článek dávno napsanej a nastavenej a internet vypojenej, protože alkohol a povídky jaksi nejde dohromady, ale něco se zvrtlo a budu pařit jindy xD Ale to nic neměni na tom, že právě teď 'slavím' své druhé kulatiny. Taky si teď myslíte, že je mi dvacet? Ani omylem. Po druhé deset. A co mě tedy do té třetí desítky čeká?


Víte, měla jsem ve flashce rozepsaný článek, ale jak jsem již psala, tak se mi porouchala. A teď mám hodinu (teoreticky hodinu a půl, ale to bych nestihla do práce) na to, abych napsala něco podobného... což je technicky nemožné. Takže vypíchnu jen základní body.

- Chtěla jsem psát o tom, jak se odmítám bavit o tom, že končí má náctiletost a hned na to navazovalo první rozhodnutí... Být ještě víc náctiletá než kdy předtím.

- Že nechápu, co s tím pořád všichni mají... nejdřív s patnáctinama, pak osmnáctinama, pak dvacetinama... že se na to všichni hrozně těšej a jak mi všichni říkaj, že bych se měla chovat jako dospělá a o tom, co je na dospělých nejhorší... no o tom možná napíšu něco zvlášť...

- O tom, že píšu článek o tom, kde a jak vlastně budu slavit tu třetí desítku.

- O tom, jak mi mamka pořád něco mele o partnerovi a diskárnách a jak já jí na nějakýho partnera kašlu, že žádnýho nechci.

- No a o tom, co mě čeká behem následujícího roku... dvě hlavní věci...
1) Maturita, která taky bude náctiletá. I když nám teď přidali pátý předmět, tak je to trochu nahnuté, ale můj cíl je, že prostě BUDE náctiletá.
2) Stříbrňák, kterýho plánuju už dlouho, ale až teď jsem si dala termín. Vlastně dva. První je do konce roku 2012 (ale jelikož jsem s tím ani nehnula, tak se to změnilo na alespoň polovinu, což je dvanáctka) a ten druhý je červenec 2013. Zkrátka do jednadvaceti udělat jednadvacítku... to je přeci logický cíl, ne?
3) A spoutu dalších menších věcí, jako třeba to přehazování pokojů a tak. (Ale teď na to fakt čas nemám, v půl jedenáctý mi jede tramvaj)

Takže na závěr jednu příhodu z Itálie. Chcete jí slyšet? Ne? Tak dobře, řeknu vám jí... Kdo napíše do komentářů jako první datum, získá hlavní cenu - může mi napsat povídku k narozeninám xD Ne, samozřejmě, že napíšu povídku já jemu. Ne, další vtip, neumím psát povídky na přání, proto tady nejsou, že? Ale může si vybrat, co mám dopsat jako první xD A nebo nic xD

No dobře... Harant začal, že večer bude před barákem 'oslava', že někomu je dneska padesát. Táta pak řekl, že Jirkovi, ale to vás nezajímá. A já jsem si tak jako zamumlala... No a Teukovi je dneska 29, takže slavím dvakrát.
Večer jsme se dozvěděli, že další den slaví narozeniny Jirkovo maželka. Takže se jakoby 'slavilo' přes půlnoc obojí. A Harant se samozřejmě musel pochlubit, že další den má narozeniny on. Takže se radovali, jak se nám to pěkně sešlo a ptali se, kolik mu bude. Když řekl, že 14, tak mu gratulovali ke skorokulatinám, což je tedy velká kravina, ale to nevadí. No a já jsem tak jako jenom pro sebe, že mi bude dvacet a že to je úplně kulatý. A táta to slyšel a odpověděl mi: "No, ale to už tady nebudem, leda že bys tu trojku a jedničku sečetla."

No... teď, když jsem to napsala, tak už to tak vtipně nevypadá. Ještě bych mohla pokračovat, protože pak by byla na řadě Eliška se svejma narozeninama. A pak myslím, že už by byla trochu mezera a pak až Heechul xD No nic... vy hádejte, nápověd tam teda máte úplně strašně moc, což jsem si vůbec neuvědomila xD

Tak a já to mám akorát abych stihla tramvaj. Takže se mějte úžasně a těšte se na to, na co se těšíte, ať už tady nebo kdekoliv.

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama