Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Tak to by bylo...

2. listopadu 2012 v 22:11 |  Novinky
Duha tu byla, já tu nebyla... eh... v takových chvílích vidím obrovskou výhodu v tom, že nejsem oblíbená. Jinak už bych byla sežraná. Totálně.


Jak já se těšila na prázdniny, že tady toho bude spoustu přibývat a jako nic... a bude hůř... ne, tak to zas ne. Bude to lepší, snad. Rozhodla jsem se totiž si opravdu rozplánovat čas a nevyužívat ho jenom ke spánku, hrám a jídlu. Ale i učení, vzhledem k tomu, že letos už FAKT maturuju už se tomu FAKT nijak nevyhnu. No a taky čtení, zejména četby k maturitě, knihy, které mi k něčemu budou musím bohužel odložit, ale také se jim chci věnovat. A vůbec se mi do toho nechce. Nevím jak vy, ale my v tom seznamu máme samý kraviny... skoro žádný komedie. No a v neposlední řadě taky uklízení, abych už konečně mohla mít nový pokoj.

No nic... sepíšu si tady takový plán, možná ho konečně začnu dodržovat.

Takže první taková změna měla být: SPÁT MAXIMÁLNĚ DESET HODIN DENNĚ
Což by bylo ideální, pokud bych chodila spát o půlnoci a vstávala v deset. Ale pokud jdu spát ve tři a vstávám v jednu... je to to samý, že? Stále zbývá 14 hodin xD No ale je v tom prostě takový zvláštní rozdíl, který se špatně popisuje... ale to je jedno.

***O týden později***
Pokoušela jsem se tady počítat, ale vůbec nic mi nevyšlo, takže jsme zase na začátku... takže si to asi nebudu rozvrhovat přesně na hodiny, ale asi si to rozložím na ty tříhodinovky mezi jídlama a asi nebudu dávat každej den všechno... Ale nejdřív se musím naučit vstávat v deset xD (a adekvátně k tomu chodit spát)

Duhu tady zatím nechám, líbí se mi. Navíc mě nenapadá nic podzimního, takže vzhled změním až na Vánoce... možná.

Dále mě napadla jedna věc. Inspirovaly mě k tomu holky, co natáčí taková ta módní videa. A přemýšlela jsem, že bych taky mohla zkusit něco natočit. Samozřejmě úplně něco jinýho, nic módního, nebo tak, protože to jde kolem mě. Jelikož bych fakt chtěla začít psát články, které lidem k něčemu budou. Něco jsem zkoušela, ale nějak extra to nedopadlo. Tak nevím, jestli je to moc dlouhé a nikomu se to nechce číst, nebo sem ještě nedorazili ti správní lidé. A tak mě napadlo, jestli ve formě videa by to nebyo lepší. Myslíte si o tom něco?

Mějte se hubalózně

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 karolqa13 karolqa13 | Web | 16. ledna 2013 v 21:31 | Reagovat

super článek :D jinak máš úžasnej blog! Hned jdu na ty povídky ^¬^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama