Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

5) Vítání koťátek

2. července 2013 v 8:46 | Vítej na Zemi
Tak jo lidi, máme tu další dílek. A opět mi zbyly dva body do příště. Jsem prostě úžasná :) Tak si to užijte, miluju vás :-*


Druhý den ráno jedou Min s Hyukem autobusem společně. Sungmin si všimne, že Hyuk jen nepřítomně kouká z okna a strčí do něj. "Co děláš?"
"Přemýšlím."
"Přemýšlíš, co si vzít večer na sebe?"
"To zrovna ne."
"No to bys měl!" připomene mu Sungmin. Hyuk se na něj zmateně otočí, jako že žádá vysvětlení. "Máš jedinečnou příležitost! Musí ti to slušet!" vysvětlí a nevinně se usměje.
Hyuk jen protočí oči a obrátí se zpátky. "Nejsem holka."
Autobus zastaví a kluci vystoupí. Sungminův obličej se rozzáří, když na zastávce spatří svého přítele. Rychle k němu přiskočí a přivítají se polibkem. Hyuk se jen usměje a pozdraví pokynutím hlavy, ale po cestě se od nich drží trochu dál. Nepotřebuje slyšet, co si povídají. Ale musí přiznat, že jim trochu závidí. Jsou pořád tak šťastní. A zamilovaní. Povzdechne si a odvrátí od nich zrak. Taky chce být zamilovaný. Měl by dát na Sungmina? Až příliš okatě se ho pokouší dát dohromady s Donghaem. Ale on si stále není jistý, jestli je to dobrý nápad.

Po příchodu před školu se rozloučí stejným způsobem. Eunhyuk se odebere do budovy, páry se přeci jenom loučí trochu déle. Přesunou se ke zdi, aby nepřekáželi uprostřed vchodu do školy. Zhoumi chytí Sungmina ochranitelsky kolem pasu a přitáhne si ho k sobě. V tuhle dobu bývá před školou dost rušno.
"Kolik máš dneska schůzek?" zeptá se ho Sungmin.
"Asi tři."
"To není moc." konstatuje a záludně se usměje.
"To ne, ale nevím, jak dlouho budou trvat."
Sungmin si jen zklamaně povzdechne.
"Promiň. Uvidíme se večer." připomene Minovi a vtiskne mu letmý polibek do vlasů.
"A zajdem si potom někam?" napadne Sungmina záhy a jeho obličej se opět rozzáří.
"Potom?" zeptá se Zhoumi překvapeně. "Jako po párty? Nevím, jestli budeš schopný někam dojít." zasměje se.
"No dovol!" Sungmin se naoko urazí.
"Promiň… ale znáš se."
Sungmin dál hraje uraženého a Zhoumi se mu dál směje.
"Neboj, zajdeme si při tom." pokusí se si ho usmířit. "Klidně dvakrát." nakloní se blíž k němu. "Nebo třikrát…" zašeptá a rty se otře o jeho ucho. Pokračuje dále ke krku, kde zanechá několik polibků. Sungmin se zachvěje a usměje se.
"Dobře, dost." Vykroutí se mu. "Teď bych měl myslet na jiný věci."

Donghae vejde do třídy a okamžitě stočí pohled k Sungminově lavici. Pořád tu není. Viděl Hyuka přicházet už před nějakou dobou, ale Sungmina nezahlédl. Přišel k němu.
"Ahoj." pozdravil ho a opřel se o lavici.
Hyuk se na něj otočil a pousmál se. "Ahoj." oplatil mu pozdrav a začal přemýšlet, jestli jeho úsměv není příliš balicí.
"Sungmin s tebou nepřišel?"
"Je před školou. Se Zhoumim. Potřebuješ mu něco?"
Zhoumi. Zase. Donghaem opět projede vlna odporu, jak uslyší to jméno.
"No, chtěl jsem-"
"Hele, už jde!" upozorní ho Hyuk. Donghae se otočí a zjistí, že má pravdu.
Když k nim dorazí, pozdraví je a hodí tašku na lavici.
"Chtěl jsem s tebou mluvit." začne Donghae a Sungmin se na něj s úsměvem otočí. "Ohledně dopravy na tu párty." dodá.
"Jo! Já taky." vzpomene si a zkontroluje, jestli ho oba chlapci poslouchají. "Vyzvedneš Hyukkieho tam, kde jsi nás minule vyhazoval. Je to u Heechula na chatě, dám ti adresu," vytrhne papír z Hyukovo sešitu, půjčí si jeho propisku a začne psát. "a Hyukovo číslo, abyste se spolu mohli domluvit v kolik budete odjíždět." podá mu popsaný papír a nevinně se usměje.
"Jasně." zareaguje rychle Donghae, i když ještě pořádně nepochytil, co Sungmin říkal. Podiví se nad tím, kolikrát se mu už tohle stalo. Nikdy mu to problémy nedělalo. To jsou opravdu lidi tak jiní? Po očku zahlédne Hyuka, který také vypadá zmateně. V tom případě bude asi problém jinde.Jedna věc Donghaemu došla až doma. A to ve chvíli, kdy viděl Kyuhyunův naštvaný obličej.
"Hlavně na nic nesahej," upozorní ho opatrně. Docela se ho bojí. Vypadá strašidelně, když je naštvaný. A navíc hrozí, že něco podpálí.
"Ty si jdeš na mejdan?" zeptá se ho naštvaně.
"Eh... no... tak... si taky někam zajdi!" napadne ho najednou záchranná myšlenka.
"No to si piš, že zajdu!" uraženě se otočí a odejde do pokoje.
Jo, tak tohle je vyřešeno... prozatím. Ještě má hodinu, a pak by měl vyrazit pro Hyuka.Navigace ukazuje, že jsou v cíli. Tak asi dojeli na správné místo. Podle adresy od Sungmina to má být tady. Ještě najít, kde zaparkovat. Zahlédl Zhoumiho auto. Měl nutkání se zkusit nacpat vedle něj a při té příležitosti mu ho trochu škrábnout, ale to by nesměl mít vedle sebe Hyuka. Jak by mu to asi vysvětloval?

Ve dveřích je přivítal jak Heechul, tak i Sungmin v závěsu se Zhoumim. Dovedli je do hlavní místnosti, kde se postupně scházeli pozvaní studenti. Heechul začal pomalu plnit pult pitím a zákusky.Kyuhyun sedí u baru v jednom rušném podniku a rozhlíží se po místních návštěvnících. Při tom upíjí z vysoké sklenky nějaký barevný drink. Zaslechne vedle sebe vrznutí židle, tak se otočí. A lekne se. Jestli je něco, co opravdu nesnáší, tak je to přesně tahle rudá rtěnka, kterou má na sobě osoba, která si k němu dovolila přisednout. Slečna přehodí svou sexy hřívu na jednu stranu, nahodí svůdný pohled a pokusí se odhalit co nejvíce ze svých nohou. Nakloní se, aby jí bylo vidět přímo do výstřihu.
"Jsi tu sám?" zeptá se Kyuhyuna.
"Jo." odpoví rychle a otočí se. Podepře si čelo a přemýšlí, jak jí odstranit.
"Už nemusíš," promluví znovu dívka a svou dlaní přejede Kyuhyunovi po stehně. Ten jí okamžitě setřese.
"Promiň, ale..." otočí se na ní. "dneska nemám náladu na tvůj druh."
"Co prosím?" zeptá se uraženě.
"Slyšela jsi." ozve se za ní cizí hlas. Mužský hlas. Sexy mužský hlas. "Vypadni."
Dívka naštvaně odejde a cizí muž si sedne místo ní. Podívá se na Kyuhyuna a mírně se pousměje.U Heechula je párty v plném proudu. Heechul zrovna tančí se Sungminem odvážný tanec a ostatní tleskají, pískají, skandují a všelijak je povzbuzují. Jen Donghae na to kouká poněkud zmateně. Snaží se nedávat moc na obličeji znát jak moc ho to žere. Vždyť on se ho dotýká snad úplně všude. Pohlédne na Zhoumiho. Tomu by to snad mělo vadit, ne? Nevypadá to. Usmívá se. Co je to za přítele, sakra? Heechulova ruka opět stiskla Minovo pozadí a přirazila si ho k sobě. Na tohle se nemůže dívat. Naštěstí už bude konec. Pozná to podle obrovského potlesku. Pozoruje, jak si Zhoumi přitáhne Sungmina pro polibek a jak ho... pochválí? Jako by byl na něj snad pyšný nebo co. Co tohle znamená? Sungmin Zhoumimu něco zašeptá a pak oba společně zmizí. Chvíli se za nimi naštvaně dívá, ale nakonec se rozhodne věnovat něčemu jinému. Přemýšlení, jak se Zhoumiho zbavit.
"Hyuku, jsi na řadě," oznámí Heechul, přejde k Hyukovi a za ruku ho vytáhne do prostoru pro tanec. Ozve se další podpůrný potlesk.Vypadá to, že Kyuhyun se dobře baví. Už sedí zase jinde než předtím a velice okatě flirtuje s jedním klukem, který mu docela ochotně odpovídá. Zdá se, že by tohle mohlo klapnout. Nenápadně se k němu přisune blíž. A jak se tak spolu baví, postupně se přibližují víc a víc. Po nějaké době jsou jejich obličeje od sebe jen malinký kousíček.
"Máš doma volno?" zeptá se neznámý.
Jo. Je to tam. Kyuhyun se usměje. "Jistě, brácha se vrací pozdě, ale ráno musíš zmizet." upozorní ho. Sám netuší. Proč Donghaeho vydává zrovna za bratra, ale tak nebude mu vysvětlovat, že bydlí s kámošem a nespí s ním. Tím se opravdu nehodlá zdržovat. Vidí se poprvé a naposledy.
"No to se neboj,"
"Tak fajn," Kyuhyun se narovná a opře se o opěradlo. Znovu upije z tentokrát jiného drinku a opět se usměje.
Hyuk právě prochází kdesi po domě. Hledá Heechula, chce se ho na něco zeptat. A hlavně. Je to jeho párty, měl by tam být, ne? Zahne za další roh a tam ho najde. Ovšem ne zrovna v situaci, ve které by chtěl. Heechul zrovna tiskne ke zdi jedno z koťátek a navzájem se hladově líbají. Neznámý kluk má dokonce napůl rozepnutou košili i napůl stažené kalhoty. Hyuk zírá s otevřenou pusou. Nechce se mu věřit, že by Heechul ošukal... pardon... že by se tohle koťátko nechalo ošukat takhle na chodbě. Nechtěně mu zaskočí slina a on tak nedobrovolně vydá zvuk, kterým upoutá pozornost těch dvou.
"Ehm, pardon," omluví se, ale dál se ani nehne.
Heechul se otočí na svého milence a něco mu zašeptá. Ten kývne, natáhne si kalhoty a vzdálí se. Hyuk zmateně hledí na Heechula, který se k němu přibližuje s nebezpečným výrazem. Zastaví se těsně u něj.
"Víš, co jsi udělal?" zeptá se ho.
Hyuk polkne. "Možná," tipne si odpověď. Vzápětí cítí, jak si ho Chul přitáhne za pozadí a přitiskne k němu svůj vzrušený klín. Hyuk vytřeští oči.
"A víš, že si zasloužíš trest?" zeptá se znovu, se rty velice blízko Hyukovu obličeji, takže může cítit jeho dech. Ještě pohne pánví, aby Hyuk cítil jeho tvrdou chloubu. Ten prudce zavře oči a pevně semkne rty. Do čeho se to zase namočil? Proboha, tohle přece... jakej trest? Ještě nějakou dobu cítí Heechulův dech na obličeji, když se Chul odtáhne.
"Za trest mi tu pomůžeš uklidit." oznámí Hyukovi, otočí se a odejde směrem, kam předtím odcházelo jeho koťátko.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama