Kdo chce reklamu (obecnou pochvalu, obecné nadávky) psát, místo si najde... a kdo ne, tomu bude smazána

"Udělám všechno, co ti na očích uvidím... jenom mi musíš říct, CO tam mám vidět."

"... soon I'll be on my way, spreading joy everywhere, there's no one like me..."

This could possibly be the best day ever
TODAY IS GONNA BE A GREAT DAY

Manažer vede lidi tam, kam chce, aby šli. Leader vede lidi tam, kam oni chtějí jít.

Tip na hru: Miscriti

28. října 2013 v 8:47 |  INSPIRACE
Ahoj, dneska bych ráda pohovořila o jezné z mých oblíbených her. Vlastně jsou dvě, ale hra je to jedna. Jen jsou dva 'světy'. Přemýšlím, kam to zařadit, nevím, jestli by se to dalo označovat za recenzi, spíš je to takový tip :)


A o čem je tedy řeč? O hře Miscrits of Volcano Island a Miscrits of Sunfall Kingdom.Někomu z vás můžou připadat jako Pokémoni, můžete tomu tak i říkat, je to jedno. Je to na podobném principu.

Na začátku si vytvoříte postavu a hodí vás to buď doprostřed jungle, nebo doprostřed lesa (podle toho, jestli jste začali Islandem nebo Kingdomem).Musíte si pokecat s chlápkem a pak už můžete začít hledat Miscrity. Na začátku vás to povede a bude vám ukazovat šipkami a pokud umíte trošku anglicky, tak to zvládnete hravě. Možná i kdybyste neuměli. Ale i tak vám řeknu pár základních bodů, ať víte, do čeho případně jdete.

Na začátku dostanete jednoho Miscrita na úrovni 1, se kterým hledáte a chytáte jiné Miscrity. Klikáte na stromy, keře, kytky, kameny, skály, na všechno, co jde, a hledáte. Někdy najdete peníze, někdy peníze a lektvar, někdy Miscrita.Pokud Miscrita ještě nemáte, tlačítko "capture" bude blikat. Po najetí se vám zobrazí, kolika procentní máte šanci ho chytit. Poté, co Miscrita chytíte (nebo zabijete, pokud už ho máte), se vám načtou body a dostanete nějakou tu odměnu.


Takto chytáte a vyvýjíte vaše Miscrity. Pokud už máte čtyři různé Miscrity, můžete s nimi jít zápasit do Battle Areny s reálnými hráči (a nebo robotem). Doporučuji je mít na stejné nebo hodně podobné úrovni.Na obrázku výše vidíte, že za každých pět výher získáte nějakou cenu a za dvacet výher nového Miscrita. Já jich tu mám jen pět, protože tohohle už mám :) Máte tam i kolik času vám na výhry zbývá, každý týden se totiž mění. Každé pondělí, myslím že v devět večer.


Po té, co odehrajete zápas se vám načtou body (i když prohrajete, podle počtu soupeřovo zabitých Miscritů) a dostanete odměnu. Mě se tady zrovna jeden i vyvinul, tak se podíváme, jak trénujeme.

Klepnete na tlačítko TRAIN (bude blikat) nebo přímo na blikajícího Miscrita a vyskočí vám tabulka:


Pokud máte otevřeného správného Miscrita, kliknete na blikající modré tlačítko "train now". V tomto okně mu také můžete vylepšovat útoky, pojmenovat si ho nebo ho vypustit do přírody (pokud jste omylem chytili dva stejné nebo vám přišli v dárkách).Každý Miscrit má celkem čtyři podoby. Vyvíjí se s každou desátou. A mezitím získává nové schopnosti a dovednosti.
Ještě je třeba říct, že když vám zabijou všechny Miscrity, jdete si je vyléčit k léčiteli.

To by asi na úvod stačilo. Tak mě napadlo, že bych z toho mohla udělat seriál :D V dalších dílech bych se mohla třeba zaměřit na nějakou konkrétní věc. Ještě uvidím, jak to vymyslím, zatím se mějte :)

K!K!NK@^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama